Wyniki XXII Ulicznego Biegu Niepodległości

11 listopada 2016 roku Stowarzyszenie SOKÓŁ Zakliczyn organizowało XXII Bieg Niepodległości oraz sztafetę rowerową Zakliczyn – Łowczówek – Zakliczyn

W sztafecie współorganizowanej wraz z ZSP w Zakliczynie udział wzięło 25 uczestniczek i uczestników. Sztafeta przejechała ponad 50 km odwiedzając groby żołnierzy z I Wojny Światowej. Zabezpieczenie techniczne dla rowerzystów zapewnił serwis rowerowy „U Żaby”.

Do XXII Biegu Niepodległości w Zakliczynie zgłosiło się 184 uczestników (108 chłopców i mężczyzn oraz 76 dziewcząt i kobiet).

Rywalizacja była w 6 kategoriach wiekowych osobna dla chłopców i dziewcząt.

Sędziami zawodów byli Robert Kraj i Dominik Cabała, komandorem Marek Żabiński.

Organizatorem biegów upamiętniających 98 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę było Stowarzyszenie SOKÓŁ Zakliczyn.

Dziękujemy za objecie patronatem honorowym oraz ufundowanie pucharów, medali i nagród: panu Jackowi Krupie marszałkowi województwa małopolskiego, panu Romanowi Łucarzowi staroście powiatu tarnowskiego oraz panu Dawidowi Chrobakowi burmistrzowi miasta i gminy Zakliczyn.

Za pomoc przy organizacji dziękujemy OSP Zakliczyn oraz ZCK.

Wyniki XXII Biegu Niepodległości:

Kategoria I dziewcząt:

  1. Janik Aleksandra
  2. Kocik Klaudia
  3. Mytnik Olga
  4. Kapułka Julia
  5. Pitras Nikola
  6. Wójcik Weronika

Kategoria I chłopców:

  1. Jewulski Kacper
  2. Mróz Emil
  3. Konicki Kacper
  4. Gierałt Maksymilian
  5. Kwiek Błażej
  6. Wypasek Dawid

Kategoria II dziewcząt:

  1. Pancerz Julia
  2. Sobecka Maria
  3. Pałka Katarzyna
  4. Soska Natalia
  5. Sitarska Karolina
  6. Myrlak Maria

Kategoria II chłopców:

  1. Gierałt Konrad
  2. Kwiek Wojciech
  3. Gierałt Piotr
  4. Kapułka Szymon
  5. Lisowski Dawid

Kategoria III dziewcząt:

  1. Matracz Julia
  2. Wypasek Natalia
  3. Woźniak Beata
  4. Pałka Kinga
  5. Kot Adrianna
  6. Jasińska Magdalena

Kategoria III chłopców:

  1. Gondek Jakub
  2. Wirchomski Arkadiusz
  3. Sowa Krzysztof
  4. Deś Dawid
  5. Gromadzki Kamil
  6. Kwiek Rafał
    Słowik Aron

Kategoria IV dziewcząt:

  1. Jasińska Patrycja
  2. Kraj Aleksandra

Kategoria IV chłopców:

  1. Jamróz Igor
  2. Żelazko Jakub
  3. Nowak Nokodem

Kategoria OPEN kobiet:

  1. Gac Karolina
  2. Szafarczyk Katarzyna
  3. Gromadzka Barbara

Kategoria OPEN mężczyzn:

  1. Jamro Dariusz
  2. Bajorek Leszek
  3. Gromadzki Marcin
  4. Szafarczyk Tadeusz
  5. Gromadzki Tomasz
  6. Krzemień Paweł

Sokół po raz kolejny zorganizował bieg niepodległości i sztafetę rowerową

Dodaj komentarz