XXIV Uliczny Bieg Niepodległości – wyniki

Celem uczczenia 100 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę stowarzyszenie SOKÓŁ Zakliczyn zorganizowało 24 Uliczny Bieg Niepodległości.

W zawodach wystartowało ponad 150 uczestników w kategoriach:

  • kat.0 – roczniki 2012 i młodsi, dystans ok.100m,
  • kat.I – roczniki 2010 i 2011, dystans ok. 300m,
  • kat.II – roczniki 2008 – 2009, dystans ok. 600m (1 okr.),
  • kat.III – roczniki 2006 – 2007, dystans ok. 600m (1 okr.),
  • kat.IV – gimnazjalna – roczniki 2003 do 2005 dystans dziewczęta dystans ok. 600m (1 okr.), chłopcy dystans ok. 1200m (2 okr.),
  • kat.OPEN – r. 2002 i starsi, dyst. dla kobiet i mężczyzn: ok.4100m (2okr.),

w kategoriach 0, I, II, III dystans jednakowy dla dziewcząt i chłopców

W obsługę triathlonu zaangażowało się 8 wolontariuszy ze Stowarzyszenia „Sokół” Zakliczyn oraz 20 strażaków OSP Zakliczyn. W uroczystościach patriotycznych uczestniczyli: zawodnicy i ich rodziny i sympatycy, członkowie Stowarzyszenia „Sokół”. przedstawiciele władz samorządowych gminy Zakliczyn.

Dziękujemy za objecie patronatem honorowym oraz ufundowanie pucharów, medali i nagród: panu Jackowi Krupie marszałkowi województwa małopolskiego, panu Romanowi Łucarzowi staroście powiatu tarnowskiego oraz panu Dawidowi Chrobakowi burmistrzowi miasta i gminy Zakliczyn.

Za pomoc przy organizacji dziękujemy OSP Zakliczyn, ZCK oraz firmą Agrotech, Jędrzej Szczepański, DPD.

Sędziami zawodów byli Robert Kraj i Piotr Rak, komandorem Marek Żabiński.

Wyniki XXIV Biegu Niepodległości

Kategoria I dziewcząt: Kategoria I chłopców:
1. Urbańczyk Julia, Żychowska Martyna 1. Jasiński Paweł
2. Janik Zuzanna 2. Nędza Kacper
3. Hebda Zuzanna 3. Mróz Patryk
Kategoria II dziewcząt: Kategoria II chłopców:
1. Janik Aleksandra 1. Jewulski Kacper
2. Zielińska Olga 2. Konicki Kacper
3. Pietras Nikola 3. Mróz Emil
Kategoria III dziewcząt: Kategoria III chłopców:
1. Zając Kamila 1. Gierałt Konrad
2. Soska Natalia 2. Kwiek Wojciech
3. Zielińska Zuzanna 3. Mróz Kamil
Kategoria IV dziewcząt: Kategoria IV chłopców:
1. Potępa Sylwia 1. Wirchomski Arek
2. Jasińska Magdalena 2. Nowak Nikodem
3. Soska Anna 3. Ochwat Karol
Kategoria OPEN dziewcząt: Kategoria OPEN chłopców:
1. Mikulec Dagmara 1. Rębilas Adam
2. Zasadzka Żaneta 2. Wieciech Adrian
3. Rak Karolina 3. Sikoń Marek

Dodaj komentarz